top of page

Koučink

Každý z nás je jedinečný a potřebuje individuální přístup. Osobní konzultace je ideální varianta, pokud vám více vyhovuje na míru ušité jednání a metody. Potřebujete pomoci s osobním nebo profesním růstem, zasekli jste se v procesu a nevíte jak dál? Nebo jste se ztratili sami v sobě a potřebujete nalézt cestu zpět?  

Mým cílem není vám pouze pomoci dojít k vašemu cíli, ale ukázat vám metody a postupy, abyste si na tu cestu uměli už vždycky posvítit sami. 

IMG_8947_edited.jpg

Metody

Důraz na náš mozek a myšlenky

Moje cesta

Certifikace

Při koučování buď využívám osvědčené koučovací metody a postupy nebo společně nalezneme takový postup, který bude vyhovovat jen a jen vám.
 

Vše se odehrává v naší hlavě a myšlenkách. Při sezení dbám na postupy a metody, které vychází z neurovědy a velmi dobře fungují. Když zjistíte, jak naše hlava funguje a naučíte se s ní pracovat a ovládat své myšlenky, máte skoro vyhráno :-)
 

Sama jsem se potýkala s roztěkanou pozorností a s ní spojenými špatnými návyky. Změnou myšlení a neustálou prací se svými myšlenkami se posouvám krok za krokem dopředu. Proto vím, jak se klienti cítí. Byla, a stále jsem, na tom jako vy.
 

Vystudovala jsem roční akreditovaný koučinkový program dle standardů mezinárodní federace koučů (ICF - International Coaching Federation).

Aktuálně jsem před závěrečnou zkouškou ACC - mezinárodní certifikaci Associate Certified Coach.

Jak koučink probíhá?

Naše první setkání bude seznamovací. Projdeme si společně Vaši situaci a očekávání. Seznámíme se. Mezi koučem a klientem během sezení vznikne důvěrný vztah, na kterém stojí vlastně celý proces. Kouč se Vám po dobu procesu dostane hluboko pod kůži a pravděpodobně bude vědět víc než vaše nejbližší rodina či přátelé. Je tedy důležité, abychom si byli navzájem sympatičtí. Neprodávám zmrzlinu, naprosto tedy respektuji, když si "nesedneme". Proto je naše první setkání zcela zdarma, časová alokace je cca 30 min

 

Na dalších setkáních si již nastavujeme cíle, zkoumáme vaše touhy  a hledáme metody a strategie, které vás k nim dovedou. Setkávat se můžeme buď osobně nebo online přes Skype, WhatsApp nebo Zoom. Záleží jen na vaši preferenci.

 

Trvalá změna a viditelný efekt nenastane po jednom setkání. Proto doporučuji absolvovat sérii sezení v časovém rozestupu cca dvou týdnů.

Les

Pro více informací napište:

  • LinkedIn
  • Instagram

Děkuji za důběru

bottom of page